/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 683
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)"
Сторінки 1   2   3   4   5   6  
-

\x0152

i

i

\x00F0

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x7C85b\x1C00контроль за використанням бюджетних коштів, що виділяються суб'єктам господарювання на виконання державних програм.

Мінфін, Державне казначейство, ГоловКРУ.

Протягом року.

13. Налагодити на взаємній основі та в межах, установлених законодавством, регулярний обмін інформацією з метою виявлення фактів застосування нових механізмів легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Мінфін, МВС, СБУ, Держмитслужба,

Державна податкова адміністрація,

Мінекономіки, Національний банк.

Протягом року.

14. Здійснити заходи з метою виявлення фактів маскування незаконного походження доходів, визначення їх справжнього характеру і джерел одержання, місцезнаходження і переміщення, а також напрямів використання (зокрема для провадження підприємницької, інвестиційної, благодійної, іншої господарської діяльності, здійснення розрахункових і кредитних операцій), пошуку, арешту та конфіскації таких доходів.

Державна податкова адміністрація, МВС,

Мінекономіки, Мінфін, СБУ, Національний

банк.

Протягом року.

IV. Співпраця правоохоронних

органів з фінансовими установами

15. Провести аналіз сумнівних та значних фінансових операцій вітчизняних суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності через банківські установи країн, які віднесені Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) до списку країн і територій, що не співпрацюють у сфері боротьби з відмиванням грошей.

Мінфін.

Протягом року.

16. Здійснити в межах повноважень, передбачених законодавством заходи, спрямовані на виявлення механізмів легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, з використанням банківських та інших фінансових технологій.

Мінфін, Державна податкова адміністрація,

Мінекономіки, МВС, СБУ, Національний

банк.

Протягом року.

17. Вжити заходів до скасування згідно з пунктом 33 Положення про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 р. N 740 ( 740-98-п ), державної реєстрації підприємств, які не звітують перед податковими та іншими контролюючими органами, не повідомляють в установленому порядку про зміну свого місцезнаходження.

Державна податкова адміністрація,

Сторінки 1   2   3   4   5   6  
Коментарі до даного документу
Додати коментар