/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 683
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)"
Сторінки 1   2   3   4   5   6  
23. Провести дослідження з визначення обсягів та характеру міжнародної технічної допомоги, необхідної для здійснення в Україні заходів з метою посилення боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, і порушити в установленому порядку питання перед Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) та Європейською комісією щодо визначення механізму подання такої допомоги.

Мінфін, Антимонопольний комітет, Державна

податкова адміністрація, МВС, СБУ,

Держмитслужба, Державна комісія з цінних

паперів та фондового ринку, Національний

банк, МЗС.

Перше півріччя.

24. Забезпечити інформування заінтересованих міжнародних організацій про заходи, що вживаються в Україні для боротьби з легалізацією злочинних доходів, подолання корупції та організованої злочинності.

Мінфін, Державна податкова адміністрація,

Держкомінформ, МВС, СБУ, Національний

банк, МЗС.

Протягом року.

25. Провести семінари з проблемних питань боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та забезпечити висвітлення їх рекомендацій у засобах масової інформації.

Державна податкова адміністрація, Мінфін,

Мін'юст, МВС, СБУ, Національний банк за

участю Академії правових наук.

Протягом року.

26. Налагодити та активізувати співпрацю з правоохоронними органами іноземних держав у сфері боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Мінфін, МЗС, Мін'юст, Державна податкова

адміністращя, МВС, СБУ, Мінекономіки.

Протягом року.

27. Продовжити роботу, пов'язану з підготовкою та укладенням міжнародних договорів України з питань боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Мін'юст.

Протягом року.

Сторінки 1   2   3   4   5   6  
Коментарі до даного документу
Додати коментар