/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 683
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2002 рік (15.05.2002)"
Сторінки 1   2   3   4   5   6  
Держпідприємництво, Держмитслужба, МВС,

СБУ, Мінекономіки, Державна комісія з

цінних паперів та фондового ринку.

Протягом року.

18. Здійснити відповідно до міжнародних та національних стандартів заходи з метою забезпечення запобігання втраті, викраденню, несанкціонованому знищенню, перекрученню, підробленню, копіюванню інформації, її одержанню і застосуванню за допомогою програмно-технічних засобів та засобів зв'язку.

СБУ, МВС, Державна податкова

адміністрація, Держмитслужба, Державна

комісія з цінних паперів та фондового

ринку, Національний банк.

Протягом року.

19. Посилити контроль за наданням інформації емітентами та особами, які провадять професійну діяльність на ринку цінних паперів, організувати самостійно чи разом з іншими органами проведення перевірки (ревізії) фінансово-господарської діяльності цих емітентів та осіб, а також фондових бірж і саморегулівних організацій.

Державна комісія з цінних паперів та

фондового ринку, Державна податкова

адміністрація.

Протягом року.

20. Вжити заходів до посилення контролю за діяльністю банків та інших фінансових установ, що здійснюють первинний фінансовий контроль, у частині повного та безумовного забезпечення ідентифікації їх клієнтів, які проводять сумнівні та значні операції, своєчасного надання Державному департаменту фінансового моніторингу та відповідним органам згідно із законодавством, яке регулює питання боротьби з організованою злочинністю, інформації про такі операції, зберігання відповідних документів протягом п'яти років.

Національний банк, Державна комісія з

цінних паперів та фондового ринку,

Державна податкова адміністрація,

Держмитслужба, інші центральні органи

виконавчої влади.

Протягом року.

V. Міжнародна співпраця

21. Здійснити заходи щодо налагодження зв'язків з робочими органами відповідних міжнародник організацій та їх інформаційно-аналітичними центрами (Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів проти відмивання грошей (PC-R-EV), Егмонтською групою тощо).

Мінфін.

Протягом року.

22. Провести переговори з Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) та Європейською комісією як членом FATF щодо надання Україні цими організаціями відповідних гарантій і компенсацій у зв'язку з можливими негативними наслідками для України застосування нею до Російської Федерації, Угорської Республіки та Держави Ізраїлю заходів згідно із Сорока рекомендаціями цієї Групи ( 1124-2001-п ).

Продовжити роботу, спрямовану на проведення двосторонніх переговорів з урядами Російської Федерації, Угорської Республіки та Держави Ізраїлю з питань усунення можливих негативних наслідків застосування з боку України до цих держав зазначених заходів.

Мінфін, Мін'юст, МЗС.

Перше півріччя.

Сторінки 1   2   3   4   5   6  
Коментарі до даного документу
Додати коментар