Формування вмінь і навичок, використання математичних знань у практичній діяльності дитини, Детальна інформація

Формування вмінь і навичок, використання математичних знань у практичній діяльності дитини
Тип документу: Реферат
Сторінок: 11
Предмет: Облік та аудит
Автор: Олексій
Розмір: 20.5
Скачувань: 1317
Лисичка: Скільки ж ви мені подарувати колобків?

Діти: Багато!

Лисичка: Вірно, дітки, багато колобків. Велике вам спасибі!

Лунає весела музика. З’являються “звірі” – Зайчик, Ведмедик, Вовк. Діти танцюють разом зі звірятами.

Тема: Математичний зимовий ліс.

Мета: Удосконалювати вміння дітей називати числа від 1 до 10, закріпити навички кількісної і порядкової лічби, знання про структуру, вміння дітей розв’язувати логічні завдання. Продовжувати видозмінювати геометричні фігури, формувати бажання пізнавати нове, викликати подив від зустрічі з несподіваним. Розвивати кмітливість, математичне та логічне мислення, активність, зорову та слухову пам’ять. Виховувати увагу, інтерес до математики.

Хід заняття

Вихователь. Сьогодні, діти, ми підемо на прогулянку до зимового лісу. Станьте швиденько по двоє. А ти, Сергійку, полічи дітей, щоб ніхто не заблукав у лісі.

Лічба парами.

Вихователь. Тепер можна рушати!

Ходьба парами.

Вихователь. От ми і прийшли. Як гарно в лісі. Подивіться які гарні сніжинки, як багато їх, які красиві в них візерунки! Давайте їх зберемо, бо це сніжинки не прості, а чарівні. От бачите, на них якісь знаки. Ви знаєте їх?

Діти. Так, це – цифри!

Вихователь. Що за цифри?

Діти. Від 1 до 10!

Вихователь. А що можна скласти з цифр?

Діти. З цифри складають числа.

Вихователь. Вірно, діти! Починаємо гру “Живі числа”. За моїм сигналом ставайте по порядку від 1 до 10. Скільки всього сніжинок?

Діти. Десять!

Вихователь. Порахуй, Катрусю, їх по порядку.

Катруся рахує, рахує сніжинки по порядку.

Вихователь. Тепер ти, Дмитрику, полічи їх у зворотному порядку.

Хлопчик виконує завдання.

Вихователь. Придивіться уважно! Хто це виглядає, з-за кучугури снігу?

Діти. Зайці!

Вихователь. Скільки вух ви бачите?

Діти. Шість!

Вихователь. То скільки зайців всього?

Діти. Три!

Вихователь. Цікаво, звідкіля це тут зайці? Згадав! Тут недалеко лісова школа. Ходімо туди! А по дорозі згадайте з чого складається задача, скільки чисел повинно бути в задачі?

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes