/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про охорону і використання пам'яток історії та культури (13.07.78), Детальна інформація

Тема: Про охорону і використання пам'яток історії та культури (13.07.78)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 581
Скачати "Реферат на тему Про охорону і використання пам'яток історії та культури (13.07.78)"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Стаття 15. Участь державних і кооперативних

підприємств, організацій і установ в

охороні й використанні пам'яток

історії та культури

Державні і кооперативні підприємства, організації й установи сприяють відповідним органам охорони пам'яток в роботі по охороні і використанню пам'яток історії та культури.

Підприємства, організації й установи можуть встановлювати шефство над пам'ятками історії та культури з метою забезпечення їх схоронності та благоустрою прилеглої до них території.

II. ДЕРЖАВНИЙ ОБЛІК ПАМ'ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ

Стаття 16. Організація державного обліку пам'яток

історії та культури

Пам'ятки історії та культури, незалежно від того, в чиїй власності вони перебувають, підлягають державному облікові.

Відповідно до Закону СРСР "Про охорону і використання пам'яток історії та культури" державний облік пам'яток історії та культури здійснюється в порядку, який визначається Радою Міністрів СРСР.

Стаття 17. Віднесення пам'яток історії та культури

до пам'яток загальносоюзного,

республіканського і місцевого

значення

З метою організації обліку і охорони пам'яток історії та культури нерухомі пам'ятки поділяються на пам'ятки загальносоюзного, республіканського і місцевого значення.

Віднесення пам'яток історії та культури до категорії пам'яток загальносоюзного, республіканського чи місцевого значення провадиться відповідно до законодавства Союзу РСР і Української РСР.

Переліки пам'яток історії та культури республіканського значення затверджуються Радою Міністрів Української РСР. Переліки пам'яток місцевого значення затверджуються виконавчими комітетами обласних, міських (міст республіканського підпорядкування) Рад народних депутатів. Виключення об'єктів з переліків пам'яток республіканського і місцевого значення допускається лише з дозволу Ради Міністрів Української РСР.

Внесення об'єктів у переліки пам'яток історії та культури і виключення з них провадяться за поданням спеціально уповноважених державних органів охорони пам'яток історії та культури.

Стаття 18. Державний облік пам'яток історії та

культури, що знаходяться в музеях,

бібліотеках і архівах

Державний облік пам'яток історії та культури, що знаходяться в музеях, бібліотеках, архівах, в інших організаціях і установах, провадиться в порядку, який визначається законодавством Союзу РСР про музейний і архівний фонди СРСР.

Стаття 19. Державний облік пам'яток історії та

культури, що перебувають в особистій

власності громадян

Предмети старовини, твори образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, будівлі, рукописи, колекції, рідкісні друковані видання, інші предмети і документи, що перебувають в особистій власності громадян і становлять значну історичну, наукову, художню чи іншу культурну цінність, визнаються пам'ятками історії та культури і підлягають державному обліку з метою найповнішого виявлення пам'яток і сприяння у забезпеченні їх схоронності.

Громадяни, в особистій власності яких перебувають пам'ятки історії та культури, зобов'язані додержувати правил охорони, використання, обліку і реставрації пам'яток.

III. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СХОРОННОСТІ ПАМ'ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ.

ПОРЯДОК І УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПАМ'ЯТОК

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар