/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Стандартні звіти, Детальна інформація

Тема: Стандартні звіти
Тип документу: Реферат
Предмет: Облік та аудит
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 818
Скачати "Реферат на тему Стандартні звіти"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Карточки і аналіз за рік - при встановленні цього параметру карточка рахунку, аналіз рахунка, аналіз субконто, карточка субконто і обороти по субконто будуть містити всі операції, залишки і обороти з початку року до кінця робочого кварталу включно.

Вивід підсумків без субрахунків - при встановленні цього параметру в оборотно-сальдовій відомості, шахматці, списку зведених проводок, аналізі рахунка і т.д. будуть тільки основні рахунки, без ділення їх на субрахунки. Це може значно зменшити розміри формованих документів, хоч і не завжди забезпечує потрібну степінь детальності інформації. Значення даного параметра впливає і на виконання команд !ВЫБРАТЬ СЧЕТ, !ПОВТОРИТЬ СЧЕТ, !СЛЕДУЮЩИЙ СЧЕТ, !СЛЕДУЮЩИЙ СУБСЧЕТ.

Перегляд оборотки без підсумків - задання цього параметру дозволяє переглядати оборотно-сальдові відомості по рахунках і субконто без розрахунку в них підсумків. Цей параметр слід задавати тільки на дуже повільних комп'ютерах або при використанні великої кількості субконто.

Аналіз субконто в порядку кодів - при встановленні цього параметру в роздрукованих оборотно-сальдових відомостях по субконто, аналізах рахунка по субконто і аналізах субконто субконто впорядковані по кодах, якщо ж даний параметр не встановлено, то ці документи будуть впорядковані по назвах субконто.

Включати підпорядковані субконто - якщо цей параметр встановлено, то в документи, які включають список субконто будуть включені не тільки субконто вибраного рівня, але і всі підпорядковані їм субконто. Якщо ж цей параметр не заданий, то відомості про підпорядковані субконто в документи не включаються. Значення даного параметра впливає на виконання команди !СЛЕДУЮЩЕЕ СУБКОНТО.

Розраховувати в документах ціну - якщо цей параметр встановлено, то в карточці рахунка, карточці субконто і журнальному ордері буде виводитися не нормативна ціна (задана в списку субконто в графі "Ціна"), а фактична ціна субконто, тобто результат ділення суми проводки на кількість.

Розраховувати в документах курси валют - якщо цей параметр встановлено, то при перегляді журналу операцій, а також в карточці рахунка, карточці субконто і журнальному ордері буде виводитися не нормативний курс валюти (заданий в спискові курсів валют), а фактичний курс, тобто результат ділення суми проводки на суму в валюті.

Вивід параметрів субконто до - вказує, скільки параметрів субконто слід виводити в документах, що включають назви субконто. Якщо вказати 0, то параметри субконто виводитися не будуть.

Крім того, в тому ж запиті "Параметри" Ви можете вказати, куди роздруковувати звіти - на принтер, в текстовий файл, туди і туди, або не роздруковувати взагалі.

8.4. Журнальний ордер

Журнальний ордер являє собою виборку з журналу операцій по деяких заданих критеріях. Цей документ відрізняється від інших вихідних документів слідуючим:

він формується не з допомогою якогось пункту групи меню "Операції", а при натисненні клавіши F8 при перегляді журналу операцій;

він містить дані не за інтервал підведення підсумків, а за довільний інтервал;

для його створення не потрібен попередній розрахунок підсумків.

Формування журнального ордера. Для виводу журнального ордера натисніть при перегляді журналу операцій клавішу F8. На екран буде виведено список журнальних ордерів. Цей список містить дві графи: "Назва" і "Склад":

в графі "Назва" повідомляється призначення журнальних ордерів. Список впорядковано по даній графі;

в графі "Склад" задаються критерії вибору проводок для включення в журнальний ордер. Якщо графа "Склад" не заповнена, то в ордер включаються всі проводки.

Якщо потрібний журнальний ордер є в списку, виділіть його курсором і натисніть Enter. Програма сформує журнальний ордер і виведе його для перегляду. Для кожної включеної в журнальний ордер проводки приводяться дата, опис проводки, рахунки дебета і кредита проводки, сума проводки і назва субконто дебета і кредита проводки, якщо по рахунках дебета і кредита проводки ведеться аналітичний облік. Для проводок, виражених в валюті, в журнальному ордері вказуються назва валюти, сума в валюті і курс валюти, по якому було зроблено проводку. Порядок записів в журнальному ордері відповідає біжучому порядку проводок в журналі операцій.

Зауваження.

Якщо в журнальний ордер потрапили і проводки, і заголовки документів, то при розрахунку кінцевої суми заголовки не враховуються.

Перегляд і друк журнального ордера. При перегляді журнального ордера Ви можете переміщатися по ньому при допомозі відповідних клавіш. Закінчивши перегляд, натисніть Esc. На екран буде виведено запит про роздруковування документа:

Друк одного екземпляра - Enter, Відмова - Esc, кількість екземплярів -

Щоб роздрукувати журнальний ордер, приведіть принтер в стан готовності і натисніть Enter, для відміни друку натисніть Esc. Для друку кількох екземплярів (від 2 до 9) натисніть на клавішу, що відповідає кількості екземплярів.

Задання параметрів журнального ордера. В запиті зі списком журнальних ордерів в другій стрічці цього запиту приводяться параметри журнального ордера:

інтервал, за який включаються проводки в журнальний ордер. По "замовчуванню" туди включаються проводки в інтервалі видимості проводок (цей інтервал встановлюється при натисненні F7 при перегляді журналу операцій);

номер робочого місця проводок, які включаються в журнальний ордер (якщо цей параметр не вказаний, то в журнальний ордер включаються проводки з будь-яким номером);

режим виводу журнального ордера в форматі переносу операцій. Цей режим дозволяє вигружати в текстовий файл OUT.TXT операції для подальшого використання їх на іншому робочому місці, де вони можуть бути прочитані з допомогою режиму переносу операцій, або в іншій програмі;

режим встановлення номера робочого місця. Для включення цього режиму необхідно в полі справа від напису "встановити номер робочого місця" поставити будь-який символ, тоді при формуванні журнального ордера у всіх проводок, що задовільняють критеріям відбору, буде встановлений даний номер робочого місця (сам журнальний ордер при цьому не формується, видається тільки повідомлення про те, скільки проводок відмічено даним номером).

Для зміни параметрів журнального ордера необхідно клавішами виділити потрібний параметр і натиснути клавішу "*".

Зауваження.

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар