Вивчення роману О. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін”., Детальна інформація
Вивчення роману О. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін”.
Скласти усний твір – мініатюру “Зображення дворянства у романі “Євгеній Онєгін”.
Урок 3
Тема: Робота над змістом V-VI частини роману О.С.Пушкіна “Євгеній
Онєгін”.
Мета: Розкрити значення проблем роману (згубний індивідуалізм і егоїзм),
показати ставлення автора до Ленського.
Виховна мета: Виховувати в учнів почуття прекрасного, почуття гідності,
дружби.
Епіграф:
” Они сошлись. Волна и камень. Стихи и проза, лёд и пламень не
столь различны меж собой…”.
План уроку.
Аналіз V розділу. Складання плану.
Розповідь твору – мініатюри “Зображення дворянства у романі “Євгеній Онєгін”.
Бесіда: Дружба і чвари між Онєгіним і Ленським.
Доля молодого декабриста – образ Ленського.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Складання плану.
Побут і господарство (ставлення до “реформи” Онєгіна – ІІ р.).
Жорстоке ставлення до селян (мати Тетяни – ІІ р.; характеристика гостей дому Ларіних – V р.).
Паразитичний образ життя ( батько і дядько Онєгіна, сам Євгеній, батько і мати Тетяни – І р.; ІІ р.).
Вузьке коло інтересів (заняття гостей на іменинах в Тетяни – V р.).
Відсутність інтересів до серйозної книги (дядько Онєгіна – ІІ р.; батько і мати Тетяни – ІІ р.).
Виховання (ІІ р.).
А тепер можна почати бесіду: Як виникли чвари між Онєгіним і
Ленським? Чим відрізняється поведінка і роздуми кожного перед дуеллю.
Поглиблюючи уяву про героя, вчитель звертається до матеріалу, котрий вивчався раніше на попередніх уроках.
Пушкін в романі дає дві пропозиції про долю Ленського. Звертаючи увагу на відмінність в лексиці, стилі, якими викладені дві пропозиції, вчитель пропонує школярам подумати ще над такими питаннями:
Урок 3
Тема: Робота над змістом V-VI частини роману О.С.Пушкіна “Євгеній
Онєгін”.
Мета: Розкрити значення проблем роману (згубний індивідуалізм і егоїзм),
показати ставлення автора до Ленського.
Виховна мета: Виховувати в учнів почуття прекрасного, почуття гідності,
дружби.
Епіграф:
” Они сошлись. Волна и камень. Стихи и проза, лёд и пламень не
столь различны меж собой…”.
План уроку.
Аналіз V розділу. Складання плану.
Розповідь твору – мініатюри “Зображення дворянства у романі “Євгеній Онєгін”.
Бесіда: Дружба і чвари між Онєгіним і Ленським.
Доля молодого декабриста – образ Ленського.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Складання плану.
Побут і господарство (ставлення до “реформи” Онєгіна – ІІ р.).
Жорстоке ставлення до селян (мати Тетяни – ІІ р.; характеристика гостей дому Ларіних – V р.).
Паразитичний образ життя ( батько і дядько Онєгіна, сам Євгеній, батько і мати Тетяни – І р.; ІІ р.).
Вузьке коло інтересів (заняття гостей на іменинах в Тетяни – V р.).
Відсутність інтересів до серйозної книги (дядько Онєгіна – ІІ р.; батько і мати Тетяни – ІІ р.).
Виховання (ІІ р.).
А тепер можна почати бесіду: Як виникли чвари між Онєгіним і
Ленським? Чим відрізняється поведінка і роздуми кожного перед дуеллю.
Поглиблюючи уяву про героя, вчитель звертається до матеріалу, котрий вивчався раніше на попередніх уроках.
Пушкін в романі дає дві пропозиції про долю Ленського. Звертаючи увагу на відмінність в лексиці, стилі, якими викладені дві пропозиції, вчитель пропонує школярам подумати ще над такими питаннями:
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021